Zespół Muzyczny "CANTUS"

Idź do spisu treści

Menu główne

O zespole

 

    Zespół CANTUS na rynku usług muzycznych istnieje od 1987 roku. Wieloletni staż w tej branży dał nam dużo cennych doświadczeń, które wykorzystujemy w świadczeniu usług muzycznych. Bogaty repertuar, wciąż poszerzany o nowe przeboje dostosowujemy do oczekiwań klientów i rodzaju obsługiwanej uroczystości.

 

Sylwia - wokal

 
 
 

Jarek - wokal, keyboard, akordeon

 

    
    Każdy bal, czy uroczystość weselna są imprezami niepowtarzalnymi, a to za sprawą miejsca, w którym się odbywają  i obecnych tam osób. Dlatego staramy się dopasować wykonywane piosenki  do sytuacji, miejsca i wieku odbiorców, by zadowolić gusta wszystkich gości.


    Gramy i śpiewamy utwory muzyczne, które były i są do dziś przebojami wielu pokoleń, od standardów, tang, walców, muzyki latynoamerykańskiej po najnowsze hity muzyczne, włączając również do repertuaru piosenki biesiadne oraz najlepsze, wyselekcjonowane przeboje disco polo.


    Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem muzycznym, nagłośnieniem dużej mocy i efektownym oświetleniem scenicznym.

Tomek - wokal, keyboard, gitara

 
 

   
    Obsługujemy wesela, bale, zabawy firmowe, uroczystości okolicznościowe: przyjęcia jubileuszowe, urodzinowe, imieninowe itp. W celu zmniejszenia kosztów usługi muzycznej istnieje możliwość obsługi mniejszych przyjęć w składzie dwuosobowym.

 
 
 


                   Drogi Kliencie!

    Jeśli masz życzenie posłuchać naszej muzyki, jak gramy i śpiewamy prosimy o kontakt z przedstawicielem zespołu, który zaprezentuje materiały demonstracyjne audio i video.
Serdecznie zapraszamy!  

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego